Moderátorka Monika Leová podruhé porodila. Syn jí dal pořádně zabrat, vážil 4 710 gramů

Usměvavá moderátorka Monika Leová (32) porodila 8. září 2023 syna a stala se tak dvojnásobnou maminkou. Monika je dost aktivní na svém Instagramu, kde sdílí také fotky a videa se svým těhotenským bříškem. Dalo se tak čekat, že své fanoušky bude brzy informovat o tom, že je už miminko na světě.

Když ve svém příběhu na Instagramu nedávno informovala #rodím, všichni byli napnutí a čekali na podrobnosti. Poté následovala zpráva #kojím a bylo jasné, že už drží svého syna v náručí. Stejné zprávy použila, když se jí narodila prvorozená dcera Mia.

Doteď fanoušci nevěděli, jaké jméno nakonec pro miminko zvolí. V příspěvcích používala často jen iniciály, takže jsme se dozvěděli, že bude začínat na písmeno M. Dnes moderátorka informovala dalšími podrobnostmi z porodu a ukázala na svém Instagramu i svého novorozeného synka. S manželem vybrali krásné mezinárodní jméno Max.

„Ale byl to masakr“, komentovala. Monika se u porodu asi dost potrápila, miminko se narodilo ve 12:12 s porodní váhou úctyhodných 4 710 gramů. Její manžel na dalším záběru také vypadá dost překvapeně.

Manželé Košínovi už vychovávají téměř 2,5 letou dceru Miu, která při narození také nebyla žádné tintítko, vážila 4 160 gramů. Tehdy se moderátorka po porodu nechala slyšet, že už nikdy rodit nebude. Nakonec si to rozmyslela, protože sama pochází z početnější rodiny a s manželem si přejí mít více dětí.

Zdroj: Instagram, Blesk