Moderátorka Hanka Kynychová se chlubila zlepšením známek na vysvědčení svých dcer. Byly však horší

Moderátorka, cvičitelka aerobiku a instruktorka fitness se poslední dobou pustila do propagace projektu Škola Populo, přičemž projekt pomáhá studentům základních, středních i vysokých škol. Sama Kynychová přiznala, že její dcery se už tři měsíce připravují s lektory z projektu, aby měly lepší vysvědčení, ovšem na zlepšení to tedy rozhodně nevypadá…

Zdá se, že její dvě roztomilé dcery Populu moc dobrou reklamu svými trojkami neudělají. Zlepšení viditelné rozhodně není a ke všemu Kynychové fanoušci rozmlouvají střední školu, protože jestli to dívkám nejde na základní škole, tak na střední se podle nich budou jen zbytečně trápit. Moderátorka si z průměrných známek svých dětí nic nedělá, a naopak je ukazuje s radostí.

A začínají nám prázdniny! Vyrážíme na Moravu. Mám radost, že holky neměly z vysvědčení takový stres a spoustu předmětů si vylepšily nebo jsou v nich jistější. Jako máma mám takový stres z přijímaček na střední školu, že jsme přípravy ve @skolapopulo zahájili už letos a holky budou chodit v omezeném režimu i přes prázdniny. A pokud i vy chcete, aby vysvědčení vašich dětí bylo lepší, doporučuji @skolapopulo.

Každopádně sledující si však jejich vysvědčení přečetli pečlivě, a zatímco moderátorka vidí zlepšení, fanoušci spíše zhoršení. Sami se podívejte, jak je to skutečně.

Já teda vidím 4 zhoršené známky a 1 zlepšenou, ale samozřejmě je důležité zůstat pozitivní.

Na základce trojky… To bych přemýšlel, zda má cenu, aby šly na střední. To se tam budou asi hrozně trápit.

Doufejme, že to tedy děvčatům půjde na střední lépe než na základní škole, pokud má na mě Kynychová nadbytečná očekávání, možná jimi své holky zbytečně stresuje.

Zdroj: Instagram, autorský text