Moderátor Vlasta Korec (50) zažil pořádný adrenalin! Šlo o jeho syna

Hlas Vlasty Korce zná snad každý. Posluchači rádia Impuls ho pravidelně slýchají a televizní pamětníci si ho zase mohou spojit s reality show Vyvolení, kdy moderoval její dvě řady. Nesmíme ale zapomenout i na jeho hlas použitý v navigacích, díky němuž vždycky dojedeme, kam potřebujeme.


Vlasta Korec je ale take otcem dvou dětí – dcery Magdalény (14) a syna Vlastíka (10). A právě se synem na začátku října vyrazil na dovolenou do Egypta. Týdeníku Sedmička popsal chvíle hrůzy, které tam zažil. Rozhodl se totiž syna naučit se potápět, stejně jako to umí on sám.

„Měl jsem asi nejadrenalinovější týden v celém mém životě. Děsně jsem se o syna bál. Potápím se léta, tam stačí jedna chyba a je konec, ale on to zvládl v naprostém klidu a pohodě, strašně ho to bavilo,“ oddychl si hrdý otec, který má za sebou téměř 250 ponorů. Redakci ještě zajímalo, proč s sebou nevzal take dceru.

„Nabídl jsem to oběma svým dětem, ale jí se nechtělo. Shodou okolností byla v ten samý čas se školou v Anglii, tak jsme pravidelně žhavili linku Egypt-Anglie,“ řekl moderátor. Děti má totiž ve střídavé péči se svou bývalou, ale stále ještě manželkou Magdalénou (48).

Pár se rozešel už v roce 2019. Psal o tom tehdy časopis Blesk neznaje důvod. Vlasta o svém soukromí nikdy moc nemluvil a nemluví, takže rozpad 12 let dlouhého vztahu byl velkým překvapením. On i Magdaléna došli do bodu, kdy už spolu nechtěli žít pod jednou střechou. Jestli za to může někdo třetí, moderátor nekomentoval.

Jistě jste si všimli, že výše se píše, že Vlasta a Magdaléna jsou stále manželé. Je to tak. Korec letos v srpnu oslavil 50. narozeniny stále jako ženáč, informoval portál Super. Herec to okomentoval slovy, že svůj vztah musí ještě oficiálně ukončit. Zřejmě na to nebyl v jeho akčním životě čas. Důležité ale je, že kvůli dětem spolu fungují a Magdaléna je prý úžasná matka.

Vlastimil původně ani žádnou oslavu dělat nechtěl, přátelé ho ale ukecali. Konala se v restauraci na Střeleckém ostrově, psal web To je senzace, a mezi hosty byl třeba Ladislav Županič, Antonín Panenka, Eva Decastelo a další osobnosti z oboru kultura a sport.

Zdroje: Sedmička, Blesk, Super, To je senzace