Moderátor Ondřej Sokol v soutěži Na lovu opět exceloval a pobavil fanoušky. Podle nich je nenahraditelný

Sledujete vědomostní zábavnou relaci Na lovu, kterou pro diváky připravuje TV Nova? Jste fanoušci moderátora Ondřeje Sokola a jeho lovců? Pak vám nejnovější kousek Ondřeje Sokola nejspíš neunikl, ale kdyby náhodou, máme ho tu pro vás!

Na sociálních sítích, kde jsou skupiny, týkající se soutěžní relace Na lovu, se pořad neustále v dobrém i špatném propírá. Jasné je však na první pohled, že moderátor Ondřej Sokol je diváky soutěže obdivovaný a oblíbený. Další úspěch sklízí i za svůj ostrovtip a schopnost pobavit publikum.

Nyní je v kurzu právě jeho nedávný žertík na pojem Šulinokaz, což je podle Wikipedie Vandélie, tedy zastarale Šulinokaz cizopasný. Jedná se o drobnou sladkovodní rybu, která se objevuje převážně v povodí Amazonky a Orinoka. Svůj název získala díky jedinému zdokumentovanému případu, kdy při močení vyskočila do močové trubice muže a zakousla se tam, aby sála krev.

Nicméně Šulinokaz se stal vítaným zpestřením pořadu Na lovu a pobavil zejména právě Ondřeje Sokola a diváky. Soutěžící a lovec Kalkulátor se totiž museli dopídit správné odpovědi. Zatímco soutěžící ji uhádl, Kalkulátor prý chtěl potěšit Sokola, a proto zvolil kategorii, která se soutěžícímu zdála nejméně pravděpodobná.

Ondřej Sokol totiž navrhoval, že Šulinokaz je brněnský feministický občasník a sám doufá, že když už tedy nic takového neexistuje, že se přece jen do budoucna založí, jelikož je to ideální název.

Diváky tím samozřejmě pobavil a také sám sebe. Mnozí sledující si všimli, že nejdéle a nejvíce se smál právě Ondřej Sokol. Diváci si smích moderátora velmi užívají.

Mě vždycky nejvíc rozesměje právě to, jak se Ondra sám odbourá a smíchy nemůže mluvit.

Rád se směje. I to mě na něm moc baví…

Přesně tak. Mě to také na něm baví a prostě si nedovedu představit, že by někdo jiný moderoval tuto soutěž. On je prostě nenahraditelný.

Sledujete na TV Nova pořad Na lovu a bavíte se stejně dobře jako ostatní diváci? Nebo dáváte přednost jiným vědomostním soutěžím?

Zdroj: Facebook, TV Nova, Wikipedie