Moderátor Ondřej Havel bude tatínkem!

Loni v srpnu si moderátor a herec z nekonečného seriálu Ulice Ondřej Havel vzal svoji přítelkyni Báru Dvorskou. Tu můžete znát jako moderátorku Fajn rádia, kde i Ondřej nějakou dobu působil. Se svým parťákem Johanem Mádrem teď však působí v pořadu Snídaně s Novou a stále hraje v seriálu Ulice postavu Jirky Hložánka.

A dnes na svém Instagramu oznámil krásnou novinku velice originálním způsobem. Zpočátku nevinné vtipné video s názvem Co neříkat mužům, které natočil spolu se svou ženou, na svém konci odhalilo rostoucí Bářino těhotenské bříško. Podívejte se sami.

Bára i Ondřej mají velmi podobný smysl pro humor. Jejich profily obsahují několik vtipných videí, takže tihle dva se doma rozhodně nenudí. Jestli jejich společný potomek podědí alespoň část jejich humoru, bude to velmi šťastný človíček. Oběma moc gratulujeme a těšíme se odhalení pohlaví miminka.

O Ondřejovi a Báře se toho moc nepíše. Můžeme jen připomenout, že Bára před Ondřejem randila se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem, jak psal web Super. Tento vztah ale neměl moc dlouhého trvání. Ondřej prožil bolestivý rozchod s přítelkyní v roce 2013, jak také informoval web Super, a novému vztahu nechával volný průběh. A konec tohoto příběhu už znáte.

Zdroje: Instagram, Super