Modelky Playboye odhalují šokující pravdu! Hefner je nutil dělat tyhle věci

Pravda o životě modelek Playboye odhalena! Ukázalo se, že polonahé modelky s králičíma ušima, které bavily hosty vily Hugha Hefnera a jeho samotného, musely dodržovat přísná pravidla, která jim stanovil Keith, bratr zakladatele legendárního Playboye. Nyní vše vyšlo najevo! Co bylo v pravidlech vily, popisuje deník Daily Star.

O tom, co se v této luxusní rezidenci dělo, dodnes kolují nejrůznější senzační historky! Dnes je vila Playboy prázdná a nový majitel ji rekonstruuje. Její někdejší majitel Hugh Hefner zemřel v roce 2017. Od 50. let pořádal v losangeleské vile divoké večírky a orgie, které navštěvovali lidé z titulních stran novin.

Hosty, stejně jako samotného zakladatele slavného časopisu Playboy, bavil nespočet modelek zvaných Bunnies, které se promenádovaly po sídle ve skrovných kostýmech a s ušima králíčků. Po letech několik Zajíčků popsalo, že byli zdrogováné a účastnili se orgií i s již velmi starým Hefnerem. Vyšlo však také najevo, že polonahé modelky s králičíma ušima, které bavily hosty ve vile Hugha Hefnera i jeho samotného, musely dodržovat přísná pravidla a předpisy, které jim stanovil Keith, bratr zakladatele legendárního Playboye. Co bylo v pravidlech vily?

Nejprve musely modelky pečovat o svůj vzhled a hygienu, den začínaly sprchou a deodorantem. Museli také použít tělový olej a musely nosit korzet a jehlové podpatky osm hodin denně. Zouvání bot bylo přísně zakázáno, protože pokud si je některá sundala, už si je kvůli oteklým nohám nemohla obout. Dnes je Playboy vydáván už pouze ve online verzi a Bunny párty jsou pryč!

Zdroj: Daily Star