Modelka Simona Krainová slovy opravdu nešetří: Drsně se pustila do influencerů, kteří jsou jí pro smích

Modelka Simona Krainová je známá tím, že co má na srdci, to má i na jazyku. V minulosti mnohokrát promluvila o tom, o čem by jiní jen tiše přemýšleli. Před lety si dokonce neváhala rýpnout do naší hudební divy Sisy Lelkes Sklovské, když se posměšně vyjádřila o jejím porotcování v pěvecké soutěži X-Factor. 

„Sisa Sklovska?! X Factor. Nerozumím obrazu ani zvuku… Pomoc!“ napsala tehdy na svůj Instagram. Za tento komentář se však na její hlavu snesla sprška kritiky od jejích vlastních fanoušků, kteří ji dokonce nazvali husou. Zdá se však, že Krainová nedbá na veřejné mínění a ráda zveřejňuje jízlivé názory. Tentokrát se pustila do influencerů a nešetřila upřímností.

„Vždycky se musím hodně nahlas smát, když vidím příspěvky některých influencerů, kteří propagují sportovní oblečení za peníze a nosí ho maximálně v kabince obchodu. Zdravý životní styl a doma se cpou blbostmi, pak jsou tu jejich pravidelné výzvy do plavek, kdy se snaží motivovat hlavně sami sebe, aby konečně rozhýbali zadky a v létě je nějak nikde neuvidíte v bikinách s vypracovaným břichem… proč?“  Ptá se Simona ve svém příspšvku na sociálních sítítch a upřímně pokračuje.

„Protože abychom dosáhli výsledků, musíme neustále tvrdě pracovat. Žádný doplněk stravy ani zázračné pilulky na hubnutí to za vás opravdu neudělají… NIC se nestane, pokud pro to nic neuděláte – jak říkám stále dokola – je to jen a jen na vás. Záleží na vašem nastavení mysli. Na plavky jsem připravená pořád. Ptáte se proč? Protože štěstí přeje připraveným,“ zakončila Krainová se slovy – 9,8 km DONE – a přidala fotografie z téměř desetikilometrového běhu, který absolvovala. Modelka se udržuje ve skvělé kondici a není žádným tajemstvím, že jí k tomu pomáhá běh, který si tolik zamilovala.

Tentokrát Simona pod příspěvkem vlnu kritiky neschytala a spousty fanoušků s jejím názorem souhlasím.

Zdroje: Instagram