Modelka o vztahu s Honzou Bendigem: Nevěděla jsem, že je gay, bolelo to!

Superstar Jan Bendig (29) je již více než 10 let otevřený homosexuál. Své štěstí našel v náručí partnera Lukáše Rejmona, který je i zpěvákův manažer.

Jan Bendig se netají svou sexuální orientací. Málokdo asi ví, že si český zpěvák ještě předtím, než vyšel s kůží na trh, prošel také heterosexuálním vztahem. Dva roky totiž tvořil pár s modelkou Mirkou Pikolovou, kterou si můžete pamatovat i z reality show Love Island. Ta teď pro extra.cz promluvila, jak byl rozchod pro ni bolestivý.

Jak modelka prozradila, v té době jsem netušila, že Jana nezajímají dívky. „Když jsem to zjistila, nějak jsem se s tím popasovala. Trvalo to ale dlouho,“ vzpomíná dnes už s úsměvem. „Myslím si, že mě to hodně bolelo. Chodili jsme spolu tehdy do třídy, pamatuji si, že jsem vedle něj pak nechtěla ani sedět. Byla jsem z toho nešťastná a velmi smutná,“ uvedla kráska s tím, že každý rozchod bolí, ale čas všechno zahojí.

Pikolová tvrdí, že dnes jsou z nich dobří přátelé. „Od té doby jsme skvělí kamarádi. Kdykoli, cokoli, víme, že si můžeme zavolat, že jsme tu pro sebe. Vzniklo z toho skvělé přátelství, je to skvělý člověk, taková moje krev,“ uvedla s úsměvem modelka, která na svého expartnera nedá dopustit.