Modelka Eliška Bučková ukázala fotky z dětství a svěřila se: Nikdo mi neřekl, že jsem krásná

Eliška Bučková je dle Wikipedie česká modelka, zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss 2008. I ona se rozhodla po vzoru Nikol Leitgeb, dříve Nikol Štíbrové, odtajnit fotografie ze svého dětství a okořenit je dojemným přiznáním.

Modelka se rozhodla ukázat ze svého rodinného alba tři fotografie, kde je vyfocena v různém věku.

Na první fotografii je Bučková už o něco starší, možná desetiletá, a na hlavě má korunu. Husté vlasy a dokonce brýle, naprosto k nepoznání od modelky, kterou je nyní. Na druhé je mladší, ale už v té době musela nosit brýle. A na té poslední je ještě mladší, to vypadá na věk kolem dvou let, kdy byla skutečně nejroztomilejší, jak už to u dětí takového věku bývá.

Sama herečka se u svého příspěvku na Instagramu svěřila s dojemným vzkazem:

Je málo věcí, ve kterých se dá trumfnout @stibrovicnikolka , ale myslím si, že v tomto trošku vedu… Tehdy mi nikdo neřekl, že jsem krásná, každý na mě reagoval jedním slovem “roztomilá”.

Nemá se však za co stydět. Dokonce herečka Yvetta Blanarovičová se v komentáři pod jejím příspěvkem přiznala, že do pěti let byla v pořádku… a pak prý sešup k nepoznání.

Lidé souhlasí s tím, že modelka je skutečně roztomilá, ale připadá jim i krásná. A dokonce ji někteří utěšují, že Nikol Leitgeb už dávno trumfla, jelikož umí zpívat, tančit a sluší jí to. Hlavně je podle fanoušků originální a svá. A samozřejmě vyhrála Českou Miss, i když to v jejím dětství s ohledem právě na tento post vůbec nevypadalo.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, redakce