Modelka Cara Delevingne podstoupila odvykačku. Chce začít znovu a nechá si odstranit i některá tetování

Modelka Cara Delevingne se rozhodla začít znovu a kromě „údržby“ své duše a psychiky se rozhodla vzít si do parády i svůj zevnějšek.

O tom, že Cara na tom nebyla zrovna nejlépe, si cvrlikali i vrabci na střeše a asi posledním člověkem, který si tento fakt uvědomil, byla nejspíše samotná modelka. Minulý rok ji paparazzi zachytili, jak nervózně přešlapuje u letiště. Byla bez bot a na nohou měla pouze špinavé ponožky. Celou dobu s někým telefonovala, předváděla těkavé pohyby a kouřila. Informoval o tom deník Daily Mail. Každopádně pohled na modelku mnohé fanoušky vyděsil.

Třicetiletá modelka se v upřímném rozhovoru pro březnové číslo časopisu Vogue svěřila, že je nyní střízlivá a loni se přihlásila na odvykací kúru kvůli problémům s návykovými látkami poté, co spatřila své fotografie z letiště. Kdo by to byl řekl, že dotěrní fotografové někdy mohou posloužit dobré věci a přimět celebritu k tomu, aby si uvědomila, že má problém.

Delevingne nedávno nastoupila do dvanáctistupňového léčebného programu a časopisu řekla, že si plánuje odstranit svá četná tetování, aby podtrhla to, že chce opravdu začít znovu. Dle magazínu PageSix si první tetování nechala udělat v roce 2013. Jednalo se o její astrologické znamení, tedy hlavu lva. Tu si nechala zvěčnit na pravý ukazováček. Ze strany modelky to byl tehdy tak trochu rebelský čin: „V té době jste si nemohli nechat udělat tetování, protože to bylo součástí vaší modelingové smlouvy, a tak trochu vlastnili vaše tělo,“ dodala.

Od té doby si britská kráska pořídila řadu shodných obrázků s přáteli a partnery. Například tetování růže má shodné se Selenou Gomez či tetování květiny s Paris Jackson. Na žebra si nechala vytetovat iniciály své bývalé přítelkyně Ashley Benson. Ne všechna její umělecká díla na těle však mají hlubší symboliku. Modelka má dokonce tetování, které poukazuje na její lásku ke slanině. Nalezli byste ho na jejím chodidle.

Zdroje: Daily Mail, Vogue, PageSix, Twitter