Modelka Cara Delevingne onanovala pro vědecké účely v nemocnici

Britská modelka Cara Delevingne se netají ničím, ani tím, že přišla do nemocnice v Německu vyvrcholit! Chtěla tak darovat svůj orgasmus vědě. Stala se totiž účinkující v nejnovějším dokumentu Planet Sex, který bude vysílat televize BBC.

Jak něco takového vůbec probíhá? Podle portálu Glamour lékaři modelce odebrali krev před a po orgasmu. Měli v plánu zkoumat množství tzv. endokanabinoidů v organismu. Endokanabinoidy mají za účel snižovat v lidském organismu úzkost a přispívat uvolnění. Vědci předpokládají, že nejvíce jich je v těle po orgasmu. Objev by mohl pomoct především při léčení psychických nemocí, úzkostných stavů, panik a depresí.

Jak to všechno dopadlo? To se právě diváci mohou dozvědět v dokumentární sérii, která se bude zabývat především orgasmy.

Cara Delevingne se k tématu ženských orgasmů také vyjádřila, zejména k tomu, že jsou orgasmy důležité hlavně pro muže. „Abych byla upřímná, myslím, že je to přehnané. Z toho, co vím od kamarádek, je to tak 15 nebo 20 procent,“ řekla v rozhovoru. „Ženská sexualita rozhodně byla potlačovaná. Přitom ze svého vlastního milostného života vím, že ženy mohou být sexu velmi nakloněné.“

Mladá anglická herečka, modelka a zpěvačka se nejvíc proslavila rolí ve filmu Papírová města a Sebevražedný oddíl. Nutno dodat, že modelka je trochu kontroverzní a ráda je středem pozornosti. Kdysi se dokonce natočila, jak nahá předvádí Gluma, tvora z filmu Pán prstenů. Video je stále k dispozici na jejím Instagramu, takže proč by se nemohla účastnit dokumentu a vědeckého bádání, které ve výsledku může lidem jen prospět.

Co si o tom myslíte?

Zdroj: BBC, Glamour, Instagram