Mnohé herečky se nebály odhalit své tělo: Co však ukázala svůdná Libuše Šafránková? Toto je její nejvíce nahá scéna

V roce 2021 odešla do hereckého nebe tehdy 68letá Libuše Šafránková, která podobně jako několik jejích známých vrstevnic hrála v desítkách filmů či seriálů. Mnozí si ji spojí ale s půlstoletí starou ikonickou pohádkou Tři oříšky pro Popelku, kde hrála hlavní roli. Tehdy jí bylo sotva 20 let.

Samozřejmě, v pohádce nelze očekávat nějakou nahotu nebo vášnivé scénky. Avšak drtivá většina hereček, i slovenských a českých se minimálně jednou, ale mnohé hned několikrát, objevily ve filmech odhalené, ne-li zcela nahé. Nevyjímaje Dášou Havlovou či Zuzanu Fialovou.

Libuše Šafránková patřila nejen k charismatickým a talentovaným herečkám, ale byla také půvabná a určitě byla i idolem mnoha mužů. Ona však od druhé poloviny 70. let patřila jen jinému známému herci, a sice Josefu Abrhámovi (číšník z komedie Vrchní, prchni).

A právě s ním se objevila v roce 1983 také ve své pravděpodobně nejodhalenější scéně kariéry. Bylo to ve filmu Svatební cesta do Jiljí a kdo by si myslel, že se alespoň v tomto případě Libuše ukázala „jak ji Bůh stvořil“, mýlil by se. Její nejodvážnější záběry z filmového plátna byly tyto . Avšak mnozí ji obdivovali i proto, že se neměla potřebu svlékat na počkání.