Mládí v trapu, nechte to mladším! Krainová sklidila kritiku za eroticky laděné video. Podle fanoušků vypadá už staře

Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová se nijak netají tím, že natáčí lechtivé snímky na OnlyFans. Nestydí se za to a tak ochutnávky lechtivých videí zveřejňuje i na svém Instagramu. Tentokrát se to nejspíš nevyplatilo, protože nevhodné světlo a zřejmě špatně použitý filtr zvýraznil její stáří…

Běžně by nikdo neřekl, že Krainová vypadá na svých padesát let. Ale tentokrát zřejmě bez filtrů a s nevhodným světlem vypadala ještě starší. Fanoušky to poměrně vylekalo a zasáhlo, jelikož jsou zvyklí, že modelka vypadá jako mladice. Jenže opak je pravdou, ve skutečnosti už to tak žhavé není.

Scéna měla působit lechtivě a navnadit diváky na OnlyFans, kde se modelka odkrývá zcela a prodává své nahé tělo. Jenže omyl. Najednou video odhalilo stařenku, která se snaží vypadat sexy. Namísto sexy scén to vypadá, jako by pózovala babička. Zřejmě proto se vyrojili pro ni nepříznivé připomínky.

Nechte to těm mladším.

Mně se zdá, že tady vypadáte nějak staře. Ovšem jsem ženská, muži mohou mít jiný názor. Někdy vypadáte fakt luxusně, ale podle mě toto nejsou Vaše nejlepší obrázky.

Prostě už vypadá na svých padesát. Čas nikdo nezastaví, je pravda, že tohle se vážně nepovedlo.

Tady je vidět, že ty filtry na Instagramu je v jejím věku fakt nutný využívat. Jakmile se ukáže bez nich, tak je to prostě stará bába. V dnešní době se jenom ukrývá za tím, co ty filtry umí. Příště raději s filtrem, přirozeně vám to nesluší.

Fanoušci se shodli v tom, že ve skutečnosti zřejmě Krainová opravdu vypadá na svých padesát a mládí je v trapu. Ačkoliv někteří jsou za OnlyFans rádi a líbí se jim explicitnější videa, jiní už jsou spíše odrazení tím, jak staře ve skutečnosti Krainová působí.

Simona Krainová se momentálně věnuje OnlyFans kvůli penězům. Nabídky modelingu už se zřejmě tolik nehrnou a možná postupně dochází peníze, jelikož je v zahraničí a v České republice Simoně předělávají byt. Sama se kdysi svěřila, že má vše ve skladech a čeká jen na to, až bude všechno připravené na jejich návrat. Do té doby však není peněz nazbyt, když si chce s rodinou užívat v exotickém ráji.

Zdroj: Instagram, autorský text