Misska Nikola Buranská se pochlubila svým dechberoucím dekoltem

Nikola Buranská (30), vicemiss z roku 2014 se modelingu stále věnuje, a to jak na přehlídkovém mole, tak před objektivem. Nedávno fotila pro módní návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou a ukázala, že i osm let od soutěže vypadá stále skvěle, napsal web Blesk.cz.

Fotila ji fotografka Anna Konieva, a Nikola předvedla hned několik modelů. Sama modelka prozradila, jaký styl oblékání preferuje. „Miluji pánský styl, ale aby to bylo stále šik a sexy. Nemusí to být za každou cenu odhalené, ale aby v tom vynikla postava. Když bych měla vypíchnout jen jedno, tak mám ráda modely, které jsou rafinované a ženské,“ řekla Buranská, která se nebojí ukázat své sexy tělo. Fotila ji také fotografka Nikola Bílková.

Postavičku jako lusk však nemá zadarmo! I přes zdravotní komplikace se zády na sobě pravidelně pracuje. „Jsem přesvědčená, že se všem mění postava, důležité je o sebe stále pečovat, ať už po stránce fyzické, nebo psychické. Já se snažím i přes zdravotní komplikace s páteří stále cvičit. Miluji pilates na reformerech, tam jsem často. Bála jsem se, jak se budu cítit před třicítkou, tak se cítím líp než před tím,“ tvrdí Nikola, která chodí také plavat nebo na jógu. „Kvůli tomu, že mám zdravotní problémy s páteří, nemohu dělat tolik sportů jako dřív. Myslím, že je důležité v tom najít rovnováhu, a tu jsem podle mě našla,“ dodala.

Už to jsou čtyři roky, co modelka žije v Praze a o práci v modelingu nemá nouzi, napsal web Super.cz. „V osobním životě je vše fajn. Žiji v Praze, jsem moc spokojená, doufám, že vše půjde tak, jak má. Že nepřijdou další covidová opatření, budeme moci dál cestovat, tvořit a setkávat se,“ doufá Nikola, která věří, že sebeláska a vnitřní rovnováha jsou pro každou ženu velmi důležité.

„Je důležité mít se ráda, najít v sobě vnitřní rovnováhu a nemít v sobě vzorec vypadat jako holky v časopisu. Myslím, že sociální sítě hodně ovlivňují a ženy mohou mít komplexy. Myslím, že je důležité mít se ráda, poslouchat vnitřní já a najít si ve stravě a ve cvičení to, co dané ženě vyhovuje a co jejímu tělu dělá dobře,“ uzavřela modelka.

Zdroje: Super.cz, Blesk.cz, Instagram