Miss Kasanová s přítelem odhalili pohlaví miminka! Bude to holka, nebo kluk?

Patří mezi nejkrásnější ženy Česka, o tom vypovídá i její titul Miss. Před pár měsíci kráska Kateřina Kasanová překvapila oznámením, že se svým přítelem Tomášem Petráškem čeká miminko. Nyní přiznali, zdali očekávají chlapečka nebo holčičku. Tipnete si?

V posledních třech letech se roztrhl pytel s těhotnými celebritami. Jejich řady rozšířila i modelka Kateřina Kasanová, která před třemi měsíci oznámila, že je těhotná. Všechny své fanoušky překvapila, s přítelem fotbalistou Tomášem Petráškem v době otěhotnění totiž nebyla ani rok.

Rok té nejčistší lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí,“ napsala tehdy na Instagramu. Pohlavní miminka si nechali pro sebe, to se však změnilo a krátce před porodem ho odtajnili.

Nejnovější fotografie, které modelka sdílela na svém Instagramu, ukončily veškeré spekulace. Na svět přivítají chlapečka. Jak se bude jmenovat, zatím není známo, po porodu to však šťastní rodiče nepochybně oznámí.

Brzy budeme rodiče chlapečka,“ pochlubila se blonďatá kráska. Tatínek je nepochybně nadšený, na druhé fotografii totiž drží míč a rozhodně má v plánu synka vést k fotbalu.

Zdroje: Redakce – autorský článek, Instagram