Míša Kuklová po 27 letech navštívila místo, kde byla s Jiřím Pomeje. Intenzivní vzpomínky ji dojaly

Herečka Michaela Kuklová právě prožívá dovolenou na Maledivách, a to na stejném místě, na kterém byla se zesnulým Jiřím Pomeje. Neubránila se nostalgii a vzpomínkám.

Míšu Kuklovou si všichni spojujeme s princeznou Jasněnkou, nebo také v roli filmu, který natočil právě Jiří Pomeje, snímek Andělská tvář. Tady spolu manželský pár opravdu zazářil.

Charismatický herec Jiří Pomeje podlehl zákeřné nemoci před 4 lety. Jeho manželství s Míšou Kuklovou trvalo 13 let. Oženil se ještě dvakrát, a to se zesnulou Ivetou Bartošovou a pak s DJ Andreou Pomeje.

Míša Kuklová po 27 letech zavítala na místo, kde byla právě s Jiřím. A neubránila se dojímavým vzpomínkám. Jen tentokrát je na Maledivách se svým synem.

„Stejné bungalovy, restaurace, jen tehdy jsem tu byla s Jirkou a dnes jsem tady se synem. Silně mě to tu vrací do minulosti a někdy i dojímá. Jak je možný, že to tak uteklo? Všechno si prohlížím tak, jako by to bylo naposledy. To jsem tehdy ještě neuměla, vážit si a intenzivně vnímat vše krásné, co můžu zažívat,“ napsala Míša ke svému příspěvku.

Manželství s Jiřím Pomeje bylo na pohled jako z pohádky. Ona křehká drobná žena, on jako její ochránce. Přesně jako ve filmu Andělská tvář. Vše skončilo po tom, co se oddával alkoholu a přicházela jedna exekuce za druhou. Míša Kuklová ale na Jiřího dodnes vzpomíná, přestože manželství to asi nebylo jednoduché.

Zdroj: Instagram, autorský text