Miroslav Táborský je i po 30 letech zamilovaný: Manželka oceňuje, že je doma mnohem tišší než před kamerou

Herec Miroslav Táborský je důkazem, že i po třech dekádách strávených v manželství láska nevymizí. S manželkou Kateřinou sice nemohou být odlišnější, ale právě to je jeden z důvodů jejich fungujícího vztahu.

Oblíbený herec nešetří úsměvy a při každé příležitostí je rozdává do všech stran. Oplývá skvělým smyslem pro humor a působí jako opravdový pohodář, ale jak sám přiznal Expresu, je jiný, než jakého ho diváci znají z obrazovek. Prý je mnohem tišší a uzavřenější.

„Doma jsem klidnější. Vyřádím se na jevišti, případně před kamerou, a doma jsem pak trošku tišší patron,“ svěřil se Expresu na tiskové konferenci České televize. Jeho ženě to však vyhovuje. „Myslím si, že si mě manželka brala pro to, jaký jsem doopravdy, nikoliv takového, jakého mě lidé znají z jeviště. Zatím nic neříkala,“ usmíval se herec.

Z jejich manželství vzešly dva synové, kteří jsou v kariéře úspěšní. „Ten starší je takový manažerský typ. Ten mladší sice dlouho tvrdil, že chce být hercem, ale pak se zakoukal do filmové kamery, takže chce být kameramanem a už se v tom smyslu té profesi i věnuje. Teď je důležité, aby měl tu práci hezkou, těšilo ho to a byl spokojený,“ svěřil se Miroslav před pár lety pro Super.

Zdroje: Expres, Super