Miroslav Donutil po děsivé operaci: Je rád, že je na živu, ale do hereckého důchodu se zatím nechystá

Miroslav Donutil (72) má stále práce přes hlavu. Nezastavily ho zdravotní problémy a nově se mu dokonce podařilo splnit si malý herecký sen.

Donutil sehrál desítky, ba stovky postav a mnohé filmy se i díky jeho talentu staly ikonickými. O práci nemá herec nouzi ani teď a namísto zaslouženého odpočinku v pohodlí domova stále chodí na plac a točí nové věci. Jen nedávno herec natáčel další novinku. „My jsme teď dotočili takový 8-dílný seriál. Zatím se jmenuje Za domem v lese. Jak se to bude jmenovat, když to bude, to nevím, ale je to něco, co se u nás netočí. Je to o člověku, který má nadpřirozené schopnosti, a jsem rád, že jsem to mohl alespoň jednou pocítit,“ prozradil herec pro tn.cz, který si při natáčení splnil sen, na který čekal dlouhá léta.

„Měl jsem poprvé možnost zahrát si se svými dětmi, tím myslím mého syna Martina a jeho nevěstu Sáru. Hrálo se nám spolu hezky, je to napínavé a místy strašidelné a někdy i úsměvné,“ dodal Donutil, kterého však před časem trápili zdravotní problémy. „Největší radost mi dělá to, že jsem pořád naživu a že jsem poměrně zdravý. Operace nohy dopadla dobře, takže doufám, že se ještě nějakou dobu budu moci věnovat tomu, co mě baví, a to je hrát,“ uzavřel Donutil, který nad odchodem do důchodu snad ani neuvažuje.