Mirek Etzler (59) přiznává: Vztah se starším synem je na bodu mrazu, už to nikdy dobré nebude

Herec Miroslav Etzler měl, co se týče žen, velmi pestrou minulost. Zatímco dnes je šťastný ve vztahu s partnerkou Helenou Bartalošovou (42), od své první ženy utekl k Zuzaně Bydžovské, tu podvedl s Vilmou Cibulkovou, s tou v roce 2013 rozvedl a zakotvil až u Heleny, se kterou má dokonce 5 a půl letého syna Samuela.

Ze všech vztahů má herec 4 děti – dvě dcery Markétu a Magdalénu z prvního manželství, syna Kristiána, který už je dospělý a malého Samuela. S dcerami má vztahy dobré, Markéta má dokonce už děti a z Mirka je tak dědeček, psal před třemi roky časopis Blesk. Dnes však časopis přišel se smutnou zprávou – vztah s jeho starším synem se už asi nikdy nespraví. Z části za to může zákaz jeho matky Zuzany Bydžovské, aby se Mirek se synem vídal. Ten mu udělila jako pomstu za to, že je opustil.

„Vztah se synem se neurovnal a nikdy nebude dobrej. Se svými dvěma dětmi z prvního manželství jsem v pohodě, akorát toho třetího neznám. Nikdy to nebude dobré. Mám čtyři děti, ale stýkám se jen se třemi,“ řekl Blesku Mirek, který zůstal v očích Bydžovské stále v nemilosti. Od jeho podrazu si už nikdy žádného muže do života nepustila a Mirkovi nikdy neodpustila, píše web Prima Ženy. Kristián se pak postavil na maminčinu stranu.

Kromě záletnictví Mirka provázely také problémy s alkoholem. Před 4 roky o nich otevřeně promluvil s pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Jel jsem do Brna, kde se honorář dával na pokladně. Na nádraží jsem potkal nějaké kluky, bezdomovce. Slavili jsme… A pak jsem se probudil v Praze na nádraží ve vlaku ve slipech. Vzhledem k tomu, že bylo 11 hodin dopoledne a ulice kolem hlavního nádraží jsou frekventované, tak jsem vymýšlel, jak se dostat pryč. Šel jsem největší ulicí a byla tam poliklinika a já jsem si řekl, že vejdu, jestli je tam psychiatrie. Byla tam, tak jsem si sedl do plné čekárny. Vyšla sestřička, podívala se na mě a řekla: ‚Tak pojďte.‘ Odtamtud jsem v lékařském plášti odjel do Národního divadla, tam jsem dal výpověď a odvezli mě na psychiatrii,“ cituje jeho slova web Expres.

Mirek se nakonec dal dohromady. Čtvrtou svatbu ale neplánuje. S věkem prý pozbývá smyslu toho svazku. Stejného názoru je i jeho partnerka. Už v roce 2019 prohlásila, že nemá potřebu se vdávat. Věří tomu, že Mirek má ji i synka rád a neodešel by.

Zdroje: Expres, Blesk, Prima Ženy