Mirai Navrátil si splnil sen a stal se pilotem! Prvním pasažérem byl David Jordan, moderátor Evropy 2

Mirai je dobře známý zpěvák, který své fanoušky na Instagramu už nějakou dobu informoval, jak probíhá plnění jeho snu udělat si pilotní průkaz a skutečně létat. Nyní má za sebou první cestu s prvním pasažérem.

Pokud vás zajímá, jak let probíhal, tak se můžete podívat na zpěvákův Instagram, kde David Jordan v rámci spolupráce s Evropou 2 ještě před odletem natočil video. Vypadá to, že Mirai si zkrátka skutečně plní sny a všechno se mu daří.

Nejspíš zpěváka znáte. Podle webu Mirai music založil v roce už 2014 popovou hudební kapelu s jednoslovným a všeříkajícím názvem Mirai. Od těch dob zpívá a stal se úspěšnou hudební hvězdou, má za sebou dokonce i několik cen Českého slavíka a Ceny Anděla.

Již 20. června se zpěvák dočkal svého pilotního průkazu a sám přiznal, že je to běh na dlouho trať, jelikož má v plánu pilotovat nejeden druh letadla. Má pro létání ohromnou slabost, tak doufejme, že bude během letu čerpat potřebnou inspiraci, aby fanouškům připravil další povedené písničky. Jeho příznivci jsou samozřejmě z jeho úspěchů nadšení.

Zdroj: Instagram, Mirai Music, autorský text