Minuty do podrodu Evy Perkausové! Už vybrala jméno!

Málokdo by ještě donedávna věřil tomu, že atraktivní moderátorka televizních zpráv Eva Hecko Perkausová (29) bude jednou tak nadšená máma. Je ráda obklopena luxusem, což jí umožňovali i její zámožní partneři. Nakonec se rozhodla pro podnikatele Ivana Hecka, který pochází z Ukrajiny. Po pěti letech chození se vzali loni v lednu na exotickém ostrově Mauricius. Zakrátko otěhotněla a v listopadu porodila syna, zanedlouho přibude druhý.

Zatím to v životě Evy Hecko Perkausové skvěle vychází. Už v mladém věku se stala televizní hvězdou jako moderátorka televizních novin. Její nároky na solventního muže splnil podnikatel Ivan Hecko, se kterým si užila mnohé exotické dovolené a během jedné se za něj provdala. Jejich první synek bude mít právě jeden rok, v Evině bříšku už ale roste druhý. Ani to jí však nebránilo nyní zajet s rodinou na dovolenou do Emirátů.

Podle Evy je to její poslední velká dovolená před příchodem druhého syna na svět. „S ohledem na rostoucí bříško už se na žádnou větší dovolenou nechystáme, maximálně si užijeme nějaký prodloužený víkend někde na horách. Ale na vzdálenější cesty už to nebude,“ pochlubila se moderátorka pro eXtra.cz s tím, že se pořád cítí dobře. A jak prozradila, pro syna vybrali už i jméno. Prvorozený dostal skutečně neobvyklé – Kilián, a jinak to nebude ani ve druhém případě. „Určitě chceme zase netradiční jméno, které by se hodilo k příjmení,“ řekla Eva, ale víc zatím neprozradila.

Při pohledu na krásnou moderátorku odzadu by opravdu asi nikdo netipoval, že zanedlouho bude rodit. Narostlo jí opravdu jen bříško, figura jinak zůstala dokonale štíhlá. Ale úplně zadarmo to není. „Cvičím dnes a denně, při péči o malého za pochodu, do fitka se dostanu jen občas, ale i tak je příjemné se protáhnout. Menší cviky a protahování budu určitě praktikovat až do porodu,“ vysvětlovala Eva, která má opět v plánu krátce po porodu nastoupit do práce, jak to bylo i po prvním porodu syna Killiana. Pomoc při péči synů má mít jak od manžela, tak i od její mámy. A zřejmě nepotrvá dlouho, a přibude i třetí miminko, moderátorka se netají touhou po velké rodině.