Minulý týden Hanychová, teď Prachař: Jakub si má tuto sobotu vzít svou lásku Saru Sandevu, potvrdily zdroje

Týdeník Sedmička dnes přišel s informací, že jim dva na sobě nezávislé zdroje potvrdily svatbu Jakuba Prachaře se Sarou Sandevou. Zřejmě si myslel, že tuto skutečnost před světem ukryje, zvlášť když veřejnost a média se teď dívají spíš směrem ke Karlovým Varům, kde probíhá filmový festival. Jenže to se přepočítal!

Redakce týdeníku Sedmička dokonce ví i kde a v kolik hodin má obřad proběhnout. S ohledem ale na Sařino a Jakubovo soukromí se rozhodla tyto detaily nezveřejnit. Každopádně dva lidé z jejich okolí, kteří spolu nemají nic společného, redakci potvrdili, že Jakub se hodlá 1. července podruhé oženit.

Poprvé byl ženatý s Agátou Hanychovou, se kterou má dceru Miu. Možná si ještě vzpomenete, že před týdnem se objevily články o tom, že veselku má chystat právě i Agáta s Jaromírem Soukupem. Ta ale neproběhla. Novinářskou kachnu do médií vypustila Agátina kamarádka, která tím sledovala kdo ví co, psal minulou neděli web Svět ženy.

Uvidíme, jak na to nakonec bude s Jakubovou údajnou svatbou. Týdeník Sedmička upozorňuje také na to, že na začátku roku to mezi Sarou a Jakubem vypadalo spíš na rozchod. „Neskutečně se hádali a Jakub to chtěl ukončit. Nějak se to ale zlepšilo a nedávno ji požádal o ruku,“ potvrdil týdeníku zdroj blízký páru.

Jestli je to skutečně tak, přejeme hodně štěstí a novináře prosíme: Zůstaňte přes sobotu ve Varech!

Zdroje: Sedmička, Svět ženy