Minisérie Iveta má za sebou premiéru! Kdo všechno se zúčastnil?

Očekávaný snímek o kariérních začátcích úspěšné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) je ke zhlédnutí už dnes na portálu Voyo. Slavnostní premiéra proběhla včera večer v pražské Lucerně a časopis Blesk byl u toho. Víme tedy, kdo všechno se zúčastnil a kdo s kým se potkal.

Nejsledovanější dvojicí večera byla Ivetina sestra Ivana (56) a zpěvaččin syn Artur Štaidl (25). Nejprve se zdálo, že Ivana nedorazí, ale nakonec seděla ve stejné lóži i se svým synovcem Arturem. Bylo na nich vidět, že se rádi vidí. Artur neskrýval své nadšení, Ivanu na druhou stranu trochu zaskočil zájem fotografů o její osobu.

Na premiéře se objevil také syn Petra Sepéšiho (†25), Petr Belhocine (29). Jak jsme nedávno psali, až do svých 12 let neměl tušení, kdo je skutečně jeho otcem. Když zemřela Sepéšiho matka, stal se Petr jediným dědicem, a tak z hitů Knoflíky lásky nebo My to zvládnem má podílový zisk. O natáčení seriálu o jeho otci s ním však nikdo nemluvil, jako tomu bylo u Artura.

Hledáčky fotografů se také zaměřily na zpěváka a tanečníka Sámera Issu (36), který dorazil dokonale vyšňořený a s krásným doprovodem. Sámer nezapomněl svůj look doplnit o bujnou kštici, kterou si v poslední době dost oblíbil.

Na akci nesměl samozřejmě chybět režisér celého snímku Michal Samir. Artur Štaidl se s ním dokonce nechal vyfotit a předvedl šťastný úsměv. Z jeho práce byl očividně nadšený. Samir se naopak tvářil vážně, zřejmě mu v paměti vytanula vzpomínka na den, kdy se Artura ptal, jestli může sérii natočit. „Byl jsem vnitřně přesvědčen, že to nedopadne,“ obával se v tu dobu režisér. Nakonec je ale snímek hotový a dokonce se pracuje na pokračování. Ivetin život bylo totiž natolik fascinující, že prostě nejde skončit s pár díly. V hlavních rolích hrají Anna Fialová (Iveta) a Vojtěch Vodochodský (Sepéši) a ti by si rádi zahráli i v pokračování. Ivetinu sestru-dvojče si střihla herečka Eliška Křenková (32).

Herečka Anna Fialová (26) na premiéru dorazila se svým doprovodem mezi prvními. Podle informací webu Expres se jako jedna z mála stranila veškeré pozornosti a tiše seděla v koutě. Mezi dalšími hosty byl první manažer Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb (72), vdova Marie po Petru Sepéšim, herec Miroslav Hanuš (58), který ve snímku ztvárnil tatínka Ivety Bartošové, nebo herečka Patricie Pagáčová (33) s manželem Tiborem.

Zdroje: blesk.cz, expres.cz