Miliardářka Kylie Jenner randí s novým krasavcem. Je jím herec Timothée Chalamet

Podnikatelka Kylie Jenner (25) a herec Timothée Chalamet se začínají scházet a poznávat. Potvrdil to zdroj pro magazín People.

Kylie Jenner se v loni v zimě rozešla s rapperem Travisem Scottem (31). S hudebníkem randila od roku 2017. Pár se střídavě rozcházel a opět dával dohromady. Bývalý pár má dokonce dvě děti – dceru Stormi (5) a syna Aireho (1). Nyní hvězda reality show a úspěšná podnikatelka znovu randí. Tentokrát se slavným krasavcem s francouzskými kořeny – tím je Timothée Chalamet. Ten se proslavil zejména díky svým rolím ve filmech Dej mi své jméno (2017) a Duna (2021).

Tento týden fotografové zaznamenali černý Range Rover, který patří Kylie Jenner, na příjezdové cestě před luxusním domem francouzského herce. Jeho dům se nachází v luxusní čtvrti Beverly Hills a má hodnotu přes 11 milionů dolarů, což je více než 200 milionů korun. Pozemek se nachází zhruba hodinu cesty autem od sídla Kylie Jenner. Pár byl také spatřen před restaurací, kdy poté společně jedli v soukromí v autě.

Pro spoustu lidí je pár překvapivý a podle mnohých se k sobě pár nehodí. Ale tajemná zdroj uvedl, že se podle Kylie zatím vše odvíjí skvěle a je tam chemie. Timothée je prý pravý gentleman a chová se k miliardářce s respektem. Zároveň jí dokáže rozesmát, a to je snad to nejdůležitější.

Zdroje: usmagazine.com, pagesix.com, people.com