Miliardář Rupert Murdoch (91) má za Jerry Hall o pětadvacet let mladší náhradu 

Jednadevadesátiletý magnát Rupert Murdoch byl vyfocen, jak tráví dovolenou na pláži na Barbadosu s Ann-Lesley Smith (66). Dvojice byla také vyfotografována, jak se drží za ruce na letišti.

Mediální magnát Rupert Murdoch má necelých šest měsíců po brutálním rozchodu s modelkou Jerry Hall vztah s o pětadvacet let mladší Ann-Lesley Smith. Smith byla dříve vdaná za country-westernového hudebníka a podnikatele Chestera Smithe (+78), s nímž v roce 2005 natočila album s názvem Captured by Love.

Ann-Lesley Smith byla viděna s mediálním miliardářem, jak se opalují na Barbadosu. Dvojice se údajně seznámila v listopadu a byla spatřena, jak večeří na veřejné pláži.

Podle deníku Daily Mail Murdoch trávil se svou novou společnicí čas na karibském ostrově Barbadosu na pozvání britského miliardáře Anthonyho Bamforda – předsedy představenstva společnosti JCB, která vyrábí stavební stroje.

Miliardář Murdoch byl již čtyřikrát ženatý. V letech 1956-1967 s bývalou letuškou Patricií Bookerovou a v letech 1967-1998 s novinářkou Annou Torvovou. Poté se oženil s podnikatelkou Wendy Dengovou, která byla o osmatřicet let mladší než on, ale v roce 2013 požádal o rozvod.

V roce 2016 pak Rupert Murdoch v deníku The Times překvapivě oznámil zasnoubení s Hall, bývalou dlouholetou partnerkou Micka Jaggera. Bývalá modelka podala žádost o rozvod loni v červenci.

Zdroj: Daily Mail, The Times