Miley Cyrus vztah s Chrisem Hemsworthem sice nevyšel, ale zpěvačka by nic neměnila

Miley Cyrus a herec Chris Hemsworth (33) spolu začali chodit, když spolu v roce 2010 pracovali na filmu Poslední píseň. Pár se dostal na titulky časopisů. Hemsworth dokonce v červnu 2012 Miley požádal o ruku. Zpěvačka a australský rodák ale odvolali své zasnoubení, a to v září 2013.

Po několika letech, v roce 2016, oba znovu rozdmýchali svůj románek a nastěhovali se k sobě. V prosinci 2018 uzavřeli Cyrus a Hemsworth manželství intimním obřadem ve svém domě v Tennessee. V srpnu 2019 se ale pár definitivně rozešel.

Bylo to po osmi měsících manželství. Hemsworth, který podal žádost o rozvod jako důvod rozchodu uvedl nesmiřitelné rozdíly.

Manželství je podle zpěvačky ale část její historie. Miley Cyrus nelituje svého románku s bývalým manželem Liamem Hemsworthem, ani toho, jak ji to formovalo jako člověka.

„Nevymazala bych svůj příběh a ani nechci, aby byl vymazán,“ řekla 30letá zpěvačka. Uvedla, že mít zajímavý život znamená mít zajímavé vyprávění, uvádí web USmagazine. Ostatně nic ani změnit nemůže a proč by taky měla něco měnit, když je nyní opět zamilovaná. Jejím partnerem je hudebník Maxx Morando.

Třicetiletá Cyrus o randění s 24letým Morandem oficiálně nic neřekla, ale v listopadu spolu byli na červeném koberci. „Šťastně chodí s Maxxem,“ řekl zasvěcený zdroj pro Elle. „Jsou umělečtí i kreativní, takže se spojují tím, že jsou muzikanti,“ dodal zdroj.

Zdroj: USmagazine, Instagram