Miley Cyrus v novém videoklipu dráždí smysly. Píseň má být o ex-partnerovi Hemsworthovi

Americká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, Miley Cyrus, se po celosvětově úspěšném hitu Flowers rozhodla vydat další videoklip k další písni na jejím novém albu s názvem Endless Summer Vacation. Píseň nese název Jaded (Vyčerpaný) a bývala rebelka v něm ukazuje, o co její bývalý přišel. Podráždí snad i jeho smysly?


Jedná se o rozchodovou píseň, ve které se Miley zpovídá ze svých pocitů. „Nejsi ani ochotný podívat se, na čem neseš vinu ty. Radši skočíš do auta, zamíříš do baru a zřídíš se,“ zní jedna sloka, načež v refrénu se zpěvačka omlouvá, že je jí líto, že ten dotyčný už toho má dost, že je vyčerpaný. V celém textu je cítit smutek, ale ne zášť vůči dotyčnému muži.

Tím mužem by měl, dle fanoušků, být zpěvaččin bývalý manžel a dlouholetý partner Liam Hemsworth, píše web Capital. Podle nich se Miley při vytváření videoklipu inspirovala u svých starších klipů, které byly věnovány právě Liamovi. Určitá podobnost mezi songy Adore you, Malibu, Slide away a zbrusu novým hitem Jaded existuje. Na jednu z velmi povedených koláží se můžete podívat zde.

A výše si můžete poslechnout celou píseň, která si u fanoušků koleduje o jednu z nejoblíbenějších z celého alba. Kromě skvělého zpěvu se Vám také naskytne pohled na zpěvaččiny dokonalé křivky, které občas kryje rukama, občas se rýsují pod přiléhavým zlatým body.

Zdroje: Capital, autorský text