Miley Cyrus (31) získala dvě ceny Grammy: Při děkovném proslovu zapomněla na svého otce a spodní prádlo

Zpěvačka Miley Cyrus může o včerejším večeru mluvit, jako o velmi úspěšném. Získala hned dvě ocenění, které se týkaly jejího loňského hitu Flowers. Ten vydala loni 13. ledna na narozeniny svého bývalého přítele Liama Hemswortha. Dodnes není zcela jasné, jestli píseň opravdu poukazuje na chyby v jejich dlouholetém vztahu.

Nicméně, členové akademie, kteří do jednotlivých kategorií hlasují, měli jasno. Flowers po celý rok hrála snad ve všech rádiích, držela se na prvních příčkách hitparád a zpěvaččiny fanoušky doslova pobláznila. Miley tak získala hned dvě ceny v podobě zlatých gramofonů a staly se tak prvními cenami Grammy, které vyhrála.

Zatímco po prvním předávání ceny z rukou zpěvačky Mariahy Carey začala vyprávět příběh o chlapci, který se snažil chytat motýli, ale nedařilo se mu to, až nakonec si mu motýl sám sedl na nos a přesně tak ona vnímá svou píseň Flowers, jak píše web EW, při druhém děkovném proslovu se stalo něco zvláštního. Redakce webu People si všimla, že během něho vyjmenovala spoustu lidí, kterým děkovala, na svého otce Billy Ray Cyruse však zapomněla.

„Tomovi, Tylerovi, Michaelovi a Gregovi. Našim týmům, mému týmu, mojí mamince, mojí sestře, mojí lásce, mým hlavním gayům, protože se podívejte, jak dobře vypadám,“ poukázala zpěvačka, která měla vlasy vyčesané ve stylu Tiny Turner a úchvatné šaty. „Myslím, že jsem na nikoho nezapomněla. Ale možná jsem zapomněla na spodní prádlo. Ahoj!“ zakončila vtipně svůj proslov a odcupitala s cenou v náručí pryč.

Ohledně jejího vztahu k otci se objevilo několik spekulací o tom, že už není, co býval. Po té, co se rozhodl slepované manželství s Mileyinou matkou Tish Cyrus ukončit rozvodem a později oznámil vztah se zhruba stejně starou zpěvačkou, jako jeho dcera, mělo mezi nimi začít skřípat. Něco na tom asi bude. Kdyby všechno bylo v pořádku, jistě by na svého otce, který z velké části přispěl k tomu, kde teď je, nezapomněla.

Zdroje: EW, People