Milan Peroutka se postavil svému největšímu strachu: Snaha mu přinesla ovoce. Trému má už menší

Milan Peroutka je český herec, moderátor i zpěvák. Tento třiadvacetiletý sympaťák přijal pozvání do legendární talkshow 7 pádu Honzy Dědka, kde se neváhal zcela otevřeně rozpovídat o svých slabinách, které si nese již od útlého věku.

Milan Peroutka dnes prostřednictvím Instagramu informoval své fanoušky o jeho účasti na natáčení hvězdné talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Po delší době v televizní talkshow, hlas se mi podle mě ani moc neklepal,“ napsal zpěvák na svých sociálních sítích s tím, že je velmi zvědav, jaké části rozhovoru vyberou a které z jeho historek v pořadu zazní. „Když vydržíte až do konce, zahrajeme Vám živě song V bouři, pro který tak krásně hlasujete v rádiových hitparádách,“ lákal své fanoušky k televizním obrazovkám.

Zpěvák na sebe neváhal prásknout, že je od útlého věku opravdu hrozný trémista. Z tohoto přiznání vyvstává mnoho otázek. Jistě si všichni pamatujeme videoklip k jeho písni Svítání, kde se Peroutka neváhal svléct před kamerou a zcela nahý natočil několik záběrů.

Celou dobu jsem měl na sobě spodní prádlo, jen na dva záběry se sundalo s tím, že se možná ani ve finálním střihu neobjeví,“ řekl tenkrát Peroutka pro magazín Expres a dodal, že poté pobavil celý štáb, jelikož se zcela nahý šel podívat, jak záběry vypadají.

Podle informací webu zeny.iprima.cz se Milan Peroutka svěřil s tím, že celé dětství doufal, že se trémy a strachu dříve či později úplně zbaví, ale bohužel se tak nestalo a tréma zpěváka doprovází při každém jeho kroku, což naznačoval i v již zmíněném příspěvku na Instagramu, kde mluvil o tom, že se mu v talkshow ani moc neklepal hlas. „Jinak řečeno jsem trošku zabržděný. V osmnácti letech mi došlo, že trému mám pořád,“ svěřil se Peroutka s tím, že hned poté se svému strachu postavil a přihlásil se na zpěv, ačkoli přesně to v minulosti odmítal.

Zdroj: Instagram, Expres, zeny.iprima.cz, Redakce