Milan Peroutka má strach, že ho lidé nebudou přijímat, když je gay. Rozhodl se o niternou zpověď formou rozhovoru

Třiatřicetiletý Milan Peroutka je známý jako herec, moderátor a zpěvák. Dlouho bojoval se svou sexualitou a nikdo o jeho boji ani nevěděl. Nakonec však nejen sobě, ale i veřejnosti přiznal, že je gay a nedávno měl dokonce svatbu s Dominikem Roubínkem.

Že je Milan Peroutka gay už nyní nikoho nepřekvapí, ale kdysi, což mohlo některé zmást, měl za partnerkou Míšu Tomešovou, která mu však jeho novou lásku velmi přeje a podporuje ho. Blesk začátkem prázdnin informoval, že se Milan Peroutka oženil a vstoupil do registrovaného partnerství s Dominikem Roubínkem.

Vypadá to, že ani po svatbě však nenašel klid a možná proto se rozhodl pro rozhovor, který byl primárně jeho nápadem. Herec se na Instagramu svěřil, že má strach, že ho lidé nebudou přijímat, že chtěl popsat svou cestu a uvést pár věcí na pravou míru. Chtěl to provést s někým, kdo mu nabídne porozumění a nebude chtít uveřejnit jen pouhou senzaci. Sám přiznává, že o tom přemýšlel dlouho, a dokonce si týden po svatbě vzpomněl na rozhovor, který kdysi dělal s Mladou frontou. Byl to podle něj jeden z prvních a zároveň nejcitlivějších rozhovorů, které kdy vedl. Záhy se domluvil s redaktorkou a také dal jasně najevo, že se jí svěří se vším, co ji bude zajímat. Měl jen jednu podmínku, že po přečtení článku znovu zváží, co do tisku pustí a co se bude muset vyškrtnout.

Rozhovor trval čtyři hodiny a podle herce to bylo moc příjemné, i když z toho měl těžkou hlavu a neustále se utěšoval tím, že má nad výsledným textem kontrolu a může rozhovor upravit. Nakonec prý nebyl tak razantní a většinu jeho zpovědi si budeme moci přečíst, jak tvrdí.

Dejte mi pak vědět, jestli se vám rozhovor líbil, byl v něčem překvapivý, nebo vám nějaké věci přiblížil a dovysvětlil. A třeba vás i pobaví.

Fanoušci se shodli na tom, že není třeba mít takové obavy, s jakými se Milan Peroutka potýká. Že bude určitě přijímán i se svou sexualitou a nikde ani nepadlo slovo o tom, že by snad někomu vadilo, že je herec gay a v registrovaném partnerství. Vypadá to, že je Peroutka spíše nejistý sám sebou, tak doufejme, že brzy nabere svou sebejistotu a bude mu lépe.

Milane, myslím, že máš zbytečně obavy. Pokud si tě někdo nebude chtít vážit, orientace v tom nehraje roli. Přeji ti krásný život v pravdě a bez přetvářky. To je svoboda.

Milan Peroutka v poslední době poskytuje hodně rozhovorů o tom, jak pro něj bylo obtížné smířit se se svou sexualitou. Je vidět, že je dost nejistý, ale doufejme, že s podporou rodiny a fanoušků těžké období překlene. Momentálně nejvíce propaguje svůj nejnovější hit V bouři.

Zdroj: autorský článek, Instagram, Blesk