Mick Jagger je s partnerkou mladší než jeho nejstarší děti již 10 let. Mají spolu syna, baletka už s ním ale další děti neplánuje

Melanie Hamrick, šestatřicetiletá bývalá baletka je ve vztahu s frontmanem skupiny Rolling Stones již téměř deset let a má s ním společného syna. Baletka je mladší než nejstarší Jaggerovi děti. Pár není ani zasnoubený.

Hamrick se o jejich vztahu svěřila v novém rozhovoru a uvedla, že ji netrápí, jestli se za 79letého hudebníka provdá, píše deník Independent. Na otázku, jak by odpověděla, kdyby ji Jagger požádal o ruku, však Hamrick odpověděla: „Neřekla bych ne.“

Před jejich vztahem chodil Jagger 13 let s americkou módní návrhářkou L’Wren Scotto Scott zemřela v roce 2014, kdy spáchala sebevraždu.

Dva roky poté, co se dali dohromady, Hamrick otěhotněla. Deveraux Octavian Basil byl osmým dítětem zpěváka.

Jagger má osm dětí s pěti ženami, včetně Hamrick. Dvaapadesátiletou dceru Karis má s herečkou Marshou Hunt, jednapadesátiletou dceru Jade s bývalou manželkou Biancou Jagger, dcery Elizabeth, 39 let, a Georgii May, 31 let, a syny Jamese, 37 let, a Gabriela, 25 let, s bývalou manželkou Jerry Hall a syna Lucase, 24 let, s Lucianou Morad Gimenez.

Baletka novinám řekla, že s rockovým zpěvákem neplánuje mít další děti. Otázka je, co ve svých letech ještě plánuje Mick Jagger? Možná bude záležet i na něm!

Zdroj: Independent