Michal Hrůza se zachoval jako hrdina. Zadržel nebezpečného útočníka

Pondělní večerní procházka se pro zpěváka Michala Hrůzu (51) změnila v nečekaný adrenalin, když narazil na třiadvacetiletého mladíka, který napadal kolemjdoucí. Podle slov očitých svědků se muzikant zachoval jako opravdový hrdina a útočníka zpacifikoval!


Policie informovala, že mladík útočil hned na několika místech v Praze. Zastavil ho až pohotový zásah původně neznámého muže. Po pár dnech ale novináři přinesli informaci, že neznámým hrdinou byl známý zpěvák Michal Hrůza, píše web Stars24.

Ačkoliv policie identitu muže, který útočníka zadržel, nezveřejnila, sám Hrůza na svém facebookovém profilu naznačil, že oním hrdinou byl skutečně on. Podle informací webu Expres zpěvák nebezpečného mladíka zadržel poté, co napadl jeho manželku.

Není tak divu, že fanoušci Hrůzu hned zahrnuli otázkami, a proto se zpěvák rozhodl o celé situaci promluvit. „Běžel jsem po protějším chodníku. Když jsem usoudil, že bych mohl mít fyzickou převahu, přeběhl jsem silnici, z boku jsem ho napadl a zpacifikoval,“ vysvětlil webu Expres. „Když jsem ho držel, volal, co se to děje, tvrdil, že nic neudělal. Přišlo mi, že měl ty útoky předem naplánované.“

Když pak Michal Hrůza předal pachatele policistům, ti zjistili, že mladík měl v batohu čtyři nože a stihl napadnout hned několik mladých žen, včetně neznámé nezletilé dívky. Bylo tak velké štěstí, že se situace nevyhrotila!

Pondělní incident ale rozhodně není první Hrůzovou zkušeností s pouličním útočníkem. Před osmi lety se totiž sám stal obětí útoku v Ostravě, při kterém utrpěl vážné poranění mozku. Tentokrát vše ale dopadlo dobře a zpěvák se stal pro fanoušky hrdinou.

Zdroj: Facebook, stars24.cz, expres.cz