Michal Nesvadba se dojemně rozloučil. Kouzelná školka už bude vysílat bez něj. Diváci mu děkují a těžce nesou jeho odchod

Michal Nesvadba zdědil talent po svém otci kreslíři a karikaturistovi Milošovi Nesvadbovi a mamince, kostýmní výtvarnici, Jaroslavě Nesvadbové. Svůj um hojně využíval při kreativních pracích v Kouzelné školce. Zejména pracoval s barevnou lepenkou a získal si svým přístupem mnohé. Teď však nadobro z Kouzelné školky odchází…

Na svém Instagramu zveřejnil fotografii, u které se svěřil, že se jednalo o pro něj úplně poslední natáčení Kouzelné školky. Podle Blesku v tomto pořadu účinkoval celkem třiadvacet let a jak sám říká, už je z toho unavený. Už nemá nápady a sám je toho tvrzení, že v nejlepší je třeba přestat.

Do natáčení dával spoustu energie a oslovil několik generací českých dětí. Není jednoduché se s Michalem jen tak rozloučit, pokud jste ho v relaci pravidelně sledovali. Není tedy divu, že diváci mi píší dojemné vzkazy a přiznávají, že jeho odchod oplakali.

30. 6. 2023 Poslední klapka, poslední rozloučení ve Školce… Ahoooj, Kouzelná školko!!! Mějte se fanfárově!!

Jeho rozloučení bylo prostě kouzelné, jak jsme zvyklí a získal za svůj dojemný odchod spoustu poděkování. Věříme, že ho hřeje fakt, že rozdal dětem spoustu naděje, lásky i radosti prostřednictvím svého účinkování v Kouzelné školce.

Nikdy nezapomeneme a děkujeme za krásné dětství.

Děkuji vám za nádherné dětství, kdy jsem se nemohla dočkat kouzelné školky s Michalem. Bez vás už nikdy kouzelná školka nebude taková, protože jste nenahraditelný.

Bez Michala to už nebude Kouzelná školka, ale Michale děkuji ti za krásné dětství a spoustu srandy.

Dnes po několika letech ještě jednou naposledy koukám na Kouzelnou školku s Vámi. Jste úžasný člověk, děkuji Vám za celé dětství.

Poslední vysílání s Michalem nejspíš patřilo i mezi nejsledovanější a kdoví, jestli komika, který dětem rozdává radost, ještě někdy v nějakém pořadu uvidíme. Jisté však je, že prozatím se i nadále věnuje svým soukromým projektům. Měl několik představení po České republice a plánuje na své webové stránce Nesprodukce momentálně propaguje velkolepou show pro celou rodinu s názvem Michal Nesvadba a jeho poslední příběh. Vypadá to, že i představení plánuje pouze na tento rok a příští už se Michala nikde nedočkáme. Snad jen ještě v jeho projektu Michalova.tv.

Bude vám a vašim ratolestem Michal Nesvadba v Kouzelné školce chybět?

Zdroj: Instagram, Nesprodukce, Blesk, autorský text