Michal David s manželkou přestali živit dceru: Neplatí mi zahraniční studium, přiznala Klára

Jestli si myslíte, že děti slavných to mají v životě jednoduché a rodiče jim vyšlapali cestu, tak jste na omylu! Nebo alespoň co se týče rodiny zpěváka Michala Davida (62). Ten spolu s manželkou Marcelou (61) platili dceři Kláře (33) drahá studia v Americe a po Evropě. Ale rozhodli se, že by se dcera měla osamostatnit, jak napsal Expres.

Klára se nedávného zúčastnila jedné společenské akce, kde se křtily karty a bylo překvapením, že se na jejich výrobě podílela. Posledních 6 měsíců podle webu Lifee prý pracovala na těchto kartách, které slouží jako digitální investiční prvky.

Podle webu Expres si tuto práci vybrala po tom, co se jí rodiče rozhodli přestat dotovat. Stalo se to v době, kdy začala studovat svou druhou vysokou školu v Paříži.

„Snažím se postavit na vlastní nohy. Ještě tedy studuji, teď dělám dálkově druhého magistra, takže jsem takový věčný student, když to řeknu na rovinu. Ale psala jsem práci o kryptoumění a díky tomu jsem dostala práci ve firmě, kde se zabývám výzkumem kryptoměny,“ řekla Klára.

Na nějaký čas bude bydlet u rodičů

I když se osamostatnila, tak momentálně bydlí u rodičů. Avšak vlastní bydlení si aktivně hledá.

„To je taková vtipná situace, protože tu druhou školu studuji dálkově v Paříži, takže tam dojíždím jednou začas na lekce a na zkoušky. Naši už mi to nechtěli sponzorovat, že už jsem na to dost stará, abych studovala, takže jsem na rok pronajala byt, co mám tady v Praze. Z toho jsem si platila cesty do Paříže, nájem, studium. Teď ten pronájem končí a já se zase od rodičů přestěhuji do svého,“ dodala.

Myslíme si, že rodiče udělali dobře. Od určitého věku je důležité umět se start sám o sebe.

Zdroj: Expres, Lifee