Michal David promluvil o vztahu Bartošové a Sepéšiho. Rozhodl se vyvrátit spekulace

O vztahu mezi Ivetou Bartošovou (†48) a Petrem Sepéšim (†25) se mezi lidmi mluvilo různě. Byli lidé, kteří jejich lásce přáli, našli se však i tací, kteří tvrdili, že jejich vztah nikdy nemůže být šťastný.

Poté, co spolu toto duo nazpívalo hit Knoflíky lásky, se rychle stalo partnery i v osobním životě. Jejich vztah však bohužel netrval dlouho, protože jen o dva roky později Sepéši tragicky zahynul, informuje web Krajské listy.

K jejich vztahu se rozhodl vyjádřit zpěvák Michal David, který s Bartošovou dříve spolupracoval. David chtěl vyvrátit všechny zvěsti a pomluvy o tom, že vztah tohoto hvězdného páru byl jakýkoli, jen ne šťastný. „Petr byl velmi milý, pozorný a k Ivetě se choval moc hezky. Opravdu se měli rádi a hodně si spolu povídali,“ řekl David podle webu Aha! v rozhovoru pro Novu. David byl přesvědčený o tom, že mezi Bartošovou a Sepéšim byla skutečná láska.

Po jeho smrti byla Bartošová údajně na dně, a tak jí chtěl Michal David pomoct všemožnými způsoby. „Svým způsobem jsme jí chtěli pomoct, a tak jsme pro ni začali psát písničky,“ řekl. „Kam Iveta přišla, tam vysvitlo slunce. Publikum ji milovalo,“ dodal k tomu.

I když se z tragické smrti svého přítele nakonec dostala, skutečné problémy pro ni začaly poté, co opustila Ladislava Štaidla (†75). Její psychické potíže nakonec vedly k tomu, že se rozhodla ukončit svůj život.

Zdroj: Aha!, krajskelisty.cz