Michaela Pecháčková zavzpomínala na první natáčení v Zoo. Po boku seriálového bratra Vojtěcha Vovesného ukázala, jak se za dva roky natáčení změnili

Herečka Michaela Pecháčková (19) se na svém Instagramu svěřila, že už jsou to dva roky od prvního natáčení seriálu Zoo. Po boku seriálového bratra Vojtěcha Vovesného (16) ukázala, jak s nimi šel a co se všechno změnilo.

Televize Prima pořad Zoo již od 13. ledna 2022 a od těch dob prošel seriál svými vzestupy i pády. Když odešla Eva Burešová, která hrála postavu Viki, mnohé diváky to zasáhlo. Poté skončil i Robert Urban a když se Burešová po mateřství opět vrátila, už to prý bez Urbana nebylo ono.

Michaela Pecháčková však od začátku patří mezi ústřední postavy a hraje Sidonii, známou jako Sid Annu Novotnou. Mladá ošetřovatelka začala v Zoo pracovat poté, co nafingovala před rodinou svůj odlet do Ameriky. Stala se spolubydlící Viki a v Zoo to pořádně rozjely. Blízký jí byl i její bratr Ed, kterého ztvárňuje Vojtěch Vovesný.

A právě s Vojtěchem Vovesným společně zavzpomínali na první natáčecí dny a ukázali fotografie, na kterých je zřejmé, jak se od té doby změnili.

Dneska s Vojtou točíme a zjistili jsme, že přesně před dvěma lety, jsme roztáčeli první díly ZOO, aneb rádoby odlet Sid do Ameriky. Tak jsme udělali takovou srovnávačku 10. 9. 2021 vs. 10. 9. 2023. A co se změnilo? Už netočím v hnědé paruce a nemáme kšiltovky… ( i když já jí mám jako Sid furt, ach jo) Jinak vůbec nic! Jen mám toho bráchu seriálovýho, čím dál radši!

Srovnání dvojice můžete vidět, když kliknete u fotky na šipku vpravo…. No jo zas tak moc nezestárli 🙂

Pecháčková občas sklidila od fanoušků silnou kritiku a nelíbí se jim jejich zpěv, který museli poslouchat, když zastupovala postavu Viki během jejích pěveckých vystoupení v Zoo. Nic si z toho však nedělala a směle pokračovala v hraní, fanoušci si zvykli a momentálně jsou všichni spokojení s tím, jak se Pecháčkové v roli Sid daří.

Co plánuje herečka dále? Vypadá to, že se můžete těšit na další a další díly seriálu Zoo. Už se těšíte?

Zdroj: Instagram, Wikipedie