Michael Douglas šel s trendem a založil si Instagram. Nyní mu ale chybí pocit soukromí

Hvězda filmu Základní instinkt Michael Douglas se podvolil, a snaží se jít s dobou. Po tom, co si zřídil účet na světoznámém Instagramu ale čelí náporu na svou osobu a úplného konce soukromí. A to mu není vůbec příjemné.

Michael Douglas tyto novoty k životu nepotřeboval, bohatě mu stačilo, když byl vystaven dění na nějakém veřejném festivalu, předávání cen a podobně. Tam se ochotně vyfotografoval, a tím sdílení jeho osoby skončilo. Ale pod nátlakem svého blízkého okolí se podvolil, a zřídil si účet na Instagramu a Facebooku.

Bohužel si myslel, že tam občas zveřejní něco málo ze svého soukromí, a tím to skončí. Ale díky tomuto kroku je jeho profil označován všude, kde ho kdo zachytil a vyfotografoval. A to už se samozřejmě herci v pokročilejším věku vůbec nelíbí.

Posledním příspěvkem herce je Den otců, kde se nechal vyfotografovat svou manželkou Catherine se svými dětmi.

Deník Mirror píše, že Douglas nemá pocit žádného soukromí, kamkoli se hne, hned o tom ví půl světa.

„Před sociálními médii věci byly jiné, hodně se změnilo – před sociálními médii jste měli více tajemství,“ přiznal herec.

Jeho názor sdílí i stejně známý herec Leonardo di Caprio. Bohužel manažeři po Douglasovi aktivitu na síti vyžadují k udržení jeho popularity. Ač je už tak známou oblíbenou tváří, v dnešní době už nestačí se jen občas někde ukázat a dát rozhovor.

Manželka herce Catherine Zeta-Jones už takový problém se sítěmi a online fanoušky nemá. Ta si svou popularitu velmi užívá.

Zdroj: Mirror.co.uk, Facebook