Michael B. Jordan se omluvil mámě za reklamu na Calvina Kleina. Jeho kolegyně herečka Tessa Thompson na reklamu také reagovala

Michael B. Jordan se chystá rozžhavit pokladny kin již 3. března, kdy přijde na plátna film Creed III. Režisér a hvězda filmu také v úterý předčasně odstartoval debutem své reklamy Calvin Klein, na které jsou velké ohlasy, píše web TMZ.

Reklamy se rychle rozšířily do všech koutků internetu a staly se hlavním tématem diskusí na premiéře filmu. Michael řekl webu ET, že se musel předem omluvit své matce a upozornit ji na pozornost, která se chystá. „Říkal jsem si, že tohle musí vidět i moje máma. Zavolám jí a řeknu: Promiň. Je to tady. Moje nádobíčko je vidět všude – doslova.“ Šestatřicetiletý herec se v reklamní kampani předvedl ve skvělé formě. Reklama obsahovala sérii fotografií, na nichž byl oblečen pouze do boxerek CK, a video, na němž předvádí, jak je fit a jakou má postavu.

Zdálo se, že na premiéře filmu to bylo hlavní téma, přičemž Jordanova kolegyně Tessa Thompsonová byla připravena se pochlubit svými reakcemi na onu kampaň. „O některých myšlenkách se nesmí mluvit, víte?“ řekla pro ET. „Některé myšlenky prostě existují. Jsou to spíš pocity než myšlenky.“ Na otázku časopisu People však našla slova, jak své myšlenky vyjádřit trochu kreativněji. „Odvedl skvělou práci,“ řekla o natáčení. „Něco z toho je od Boha. Něco z toho je těžce vydobyté.“

Dále naznačila, že když se Jordan uvidí v zrcadle, může se na chvíli zastavit a říct si, že je “Michael B. Fine”, vysekla kolegovi poklonu. „Jsem na něj prostě moc pyšná,“ dodala. „Neobjektivizuji ho, nikdy bych to neudělala, je to kamarád z práce, takže to udržuji na uzdě.“ Ať už je to vhodné nebo ne, pro web E! lehce zavtipkovala: „Doma už ho mám vytapetovaného.“ Tessa nebyla jediným vděčným divákem Jordana, protože reklamy se rychle staly populárními.

A není se čemu divit, posuďte sami.

Zdroj: TMZ, ET, ET, People, E!