Mezi Williamem a Kate to skřípe: Dusno za zavřenými dveřmi! Nazvala Williama plešounem!

Princ William a Kate Middleton mají na první pohled pohádkový vztah. Autor nové knihy však prozrazuje, že tomu tak vůbec není.

I členové královské rodiny jsou jen lidé, a to znamená, že je neobcházejí problémy běžného života. To platí i pro Williama a Kate. Jeden z královských autorů tvrdí, že v jejich domácnosti „není všechno dokonalé,“ a stejně jako jiné páry, také se hádají za zavřenými dveřmi. Nová kniha Toma Quinna s názvem Pozlacené mládí, vypráví příběh královské rodiny prostřednictvím rozhovorů se zaměstnanci paláce a zasvěcenými osobami. Ti totiž toho mají hodně na jazyku.

V knize autor odhalil mimo jiné i Williamův postoj vůči hádkám. „Samozřejmě, v soukromí se William a Kate, jako všechny páry, hádají, křičí na sebe a říkají si nepěkné věci. William však vždy ustoupí, protože jako dítě zažil víc než dost citových otřesů, proto nesnáší konfrontace,“ vysvětlil. Tom také vyvedl mnoho lidí z omylu. V rozhovoru prozradil, že pár se nesnaží na veřejnosti vystupovat dokonale, právě naopak. Jejich cílem je ukázat, že mají stejný vztah jako každý jiný.

Autor také prozradil, že William a Kate se oslovují přezdívkami. Princ svou manželku zvykne volat „Babykins“. Princezna mu naopak uštědří pojmenování „babe,“ někdy se však stane, že ho nazývá plešatým. Tyto přezdívky používají i na veřejnosti.

William už dříve prozradil, že jeho matka, princezna Diana, mu dala jeho první přezdívku „Wombat“, když mu bylo jen dva roky. Ve skutečnosti jde o rozkošné zvířátko, na které rodina narazila během cesty po Austrálii a svým milým vzezřením se podobalo malého prince. Kate v tomto směru také nezaostávala. Už jako mladá dívka dostala přezdívku „Squeak.“ Jmenovalo se tak totiž její morče. To druhé bylo zase Pip a sdílelo stejné pojmenování s její sestrou.