Měly se ještě vidět! Teď se Monika Absolonová dojemně loučí se zpěvačkou Yvonnou Přenosilovou. „Děkuju za tvůj humor, sarkasmus a nadhled.“

Monika Absolonová působí jako srdečná a velmi milá žena. Není tedy divu, že v ní smrt věhlasné zpěvačky Yvony Přenosilové zanechala velké emoce.

Náhlá smrt Yvonny Přenosilové zarazila mnohé. Málokdo totiž věděl, že bojuje svůj největší boj v životě a bohužel prohrála. Mezi svými kolegy byla oblíbená, o čemž svědčí i krásný a dojemný vzkaz, který pro ni na sepsala zpěvačka Monika Absolonová.

Tak tahle zpráva mě hodně zastavila a rozesmutnila. V létě jsme se po letech viděly a povídaly si. Slíbila jsem, že na podzim se zase stavím, ale kam Yvonne? Šťastný let do nebe a děkuju za Tvůj humor, sarkasmus a nadhled. Upřímnou soustrast synovi a všem blízkým i vzdáleným.

Přidala se i zpěvačka Helena Vondráčková.

Smutná zpráva, je mi to velmi líto.

Monika nezapomněla zavzpomínat ani na Hanku Zagorovou, která měla nedávno výročí smrti. Zpěvačka přiznala, že těžko nese, když se má loučit s lidmi, které má ráda. Pamatuje si přesně dny, kdy se naposledy setkala se svými oblíbenými kolegy a vždy na ně s láskou vzpomíná.

Zdroj: Instagram, autorský text