Melania Trump přestala předstírat! Tento obličej, který zachytila kamera, mluví za vše

Nové zvěsti o Trumpově manželství přehřívají Ameriku! A to vše kvůli akci v baseballu, které se zúčastnil bývalý americký prezident Donald Trump s manželkou Melanií, jak píše portál news.com.au. Všechno šlo perfektně, ale v jednu chvíli Donald Trump mluvil a mával davu, ale jeho žena znervózněla! Udělala si falešný úsměv a internet teď hýří zvěstmi!


Zvěsti o krizi v Trumpově manželství nejsou ničím novým, ale tato situace skutečně budí celý internet! Záběry se šíří na sociálních sítích. Co se stalo? Důvodem byla návštěva bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho manželky Melanie na baseballovém mistrovství. Oba se zpočátku chovali naprosto profesionálně. Donald Trump mával a mluvil, zatímco Melania stála po jeho boku, elegantní a nenápadná jako obvykle. Ale v určitém okamžiku se něco pokazilo, přesně jak by si to Donald Trump nepřál! Jeho žena by mu očividně lezla na nervy. Falešně se usmála.

O krizi manželů Trumpových se mluví přinejmenším od sexuálního skandálu s pornohvězdou. Prsatá blondýna Stormy Daniels prozradila, že měla s politikem krátký poměr na začátku Trumpova prezidentského období, a že jí jeho lidé zaplatili, aby mlčela. Stormy navzdory této platbě dohodu porušila a široce promluvila o svém neúspěšném sexu s Trumpem a jeho důvěrných informacích o tom, že s Melanií spí v oddělených ložnicích.

Během Světové série byli Melania a Donald Trumpovi poprvé od dubna viděni společně. Že by se chystal rozvod? Trumpovi to v předvolební kampani rozhodně nepomůže, přesto sní o dalším období v Bílém domě a už začíná lákat republikánské voliče. Tolik diskutovaná tvář jeho ženy mu pravděpodobně nepomůže vybudovat si image silného vůdce.

Zdroj: news.com.au, Twitter