Měla by se Jágrova Dominika bát? Ve hře je jiná brunetka

Všímavým fanouškům neuniklo, že se na představení Jágrových produktů mihla i Elizabeth Kopecká, která již několikrát skončila v náručí hokejisty. Měla by se jeho partnerka začít obávat?

Minulý týden Jaromír Jágr představil svoji novou kolekci výživových doplňků, které se specializují nejen na sportovce, ale i na domácí mazlíčky. Na akci se sešlo nemalé množství českých celebrit a mezi hosty nechyběla jeho partnerka Dominika a ani Elizabeth Kopecká, která se s hokejistou moc dobře zná.

Již před nějakým časem se hojně spekulovalo o tom, jak to tento pár mezi sebou má. I když Kopecká s Jágrem přiznali pouze silné přátelské vztahy, tak je to k sobě až podivuhodně táhne.

Kopecká, která se probojovala až do finále posledního ročníku Superstar, sportovci na akci zazpívala a na závěr se s ním nezapomněla ani vyfotit. Otázkou je, zda by se neměla Dominika více zajímat o to, co její partner dělá ve volných chvílích, protože tady to moc na přátelství nevypadá.

Mimoto Kopecká dorazila na akci v sexy šatech, které moc prostoru pro představivost nenabídly.
V tomto jí bohužel Jágrova partnerka konkurovat nemůže. I tak Jágr s partnerkou na akci vypadali spokojeně a Jágr se tiskl k modelce jako nikdy k žádné jiné.

Zdroj: Instagram, redakce