Meghan půjde ve šlépějích Harryho. To bude třesk! Královská rodina se bojí, co zase vypustí z úst

Meghan Markle se pravděpodobně vydá po stopách svého manžela, neboť se chystá vydat zajímavé memoáry.

Jak uvádí Mirror, debutové memoáry prince Harryho Spare se staly nejrychleji prodávanou knihou literatury faktu všech dob, kdy vyšly začátkem letošního roku. Vévoda ze Sussexu si v ní vzal na mušku více členů rodiny, včetně svého bratra prince Williama. Harry tvrdil, že ho William fyzicky napadl během hádky v Kensingtonském paláci.

Nyní se zdá, že Meghan by se mohla vydat podobnou cestou jako její manžel, přičemž PR manažerka hvězdy Mayah Riazová řekla, jaká tajemství by mohla vévodkyně ze Sussexu odhalit. Také se domnívá, že královská rodina by mohla mít z memoárů strach.

Riazová tvrdí, že Meghan odhalí části svého života, o kterých fanoušci ještě nevědí. Řekla: „Nemyslím si, že to bude až tak výbušné. Harry i Meghan řekli, že nebudou mluvit o královské rodině. Mají pocit, že v rozhovoru s Oprah na Netflixu řekli, co potřebovali.“

Manažerka říká, že Meghan měla svůj život a kariéru předtím, než se dostala do královské rodiny. Pokud je pravda, že píše memoáry, pak budou obsahovat podrobnosti o její rané kariéře a životě. Mayah pokračovala: „Jelikož půjde o memoáry, očekává se, že bude mluvit o vztahu se svým otcem během dospívání, jakož i o tom, jak se tento vztah v poslední době změnil. Dozvíme se, jak se cítí v souvislosti s několika rozhovory, které poskytl novinářům a jejím rozhodnutím odstřihnout ho“.

Přestože se její rodiče rozvedli už na začátku jejího života, Meghan měla s otcem během dospívání dobrý vztah, ale v poslední době se vztahy mezi nimi stále více vyostřovaly. Údajně se s ním nesetkala od doby před svatbou s Harrym v roce 2018.

Kensingtonský palác sice původně potvrdil, že Meghanin otec bude na svatbě, později však řekl, že po převalení paparazzi fotografie z příprav královské svatby, které zveřejnil, na svatbu nepůjde. Mayah také naznačila, že čtenáři se dozvědí více o Meghanině životě od přestěhování se do Ameriky. Pravděpodobně se dozvíme více i o jejím životě v Kalifornii, o okruhu jejích přátel a výchově dvou dětí. Memoáry budou také skvělým ukazatelem toho, kam se bude ubírat její kariéra.