Meghan Markle ztropila hysterickou scénu. Podle zdroje měla pocit, že se jí nedostává stejné pozornosti jako princezně Kate

Podle zdrojů z královské rodiny měla údajně vévodkyně Meghan ztropit vůči zaměstnanci Buckinghamského paláce velkou scénu. Dle všeho jí mělo vadit, že se jí nedostává stejné pozornosti a služeb, jako nynější princezně Kate.

O tomto incidentu se v jednom ze svých nedávných rozhovorů rozhodl promluvit zdroj z královské rodiny, který je známý tím, že s médii sdílí důležité informace, jež se rodiny týkají. Vždy si ale přeje zůstat v utajení. Podle něho je několik lidí, kteří s médii spolupracují, královská rodina o nich ví, ale jejich jména musí zůstat utajena, uvádí Daily Mail.

„Meghan a Harry bydleli v Nottingham Cottage, a to je asi jediný kousek, o kterém se dá skutečně říct, že je vlastně docela malý,“ uvedl zdroj z královské rodiny a ve svém vyprávění dále překvapil následujícím tvrzením. „A tak si myslím, že to Meghan připomínalo, že je takříkajíc na druhém místě nebo jako druhá v pořadí. Takže když se Meghan a Kate sešly, Meghan ztratila nervy s členem personálu přímo před samotnou Kate. Nelíbilo se jí, že je neustále ponižována a brána za méněcennou,“ řekl pro web Daily Express.

Důvodem, proč měla Meghan vystartovat na pracovníka paláce, měl být fakt, že měla pocit, že se jí nedostává takové pozornosti, jakou dostávala vévodkyně z Cambridge. Její výstup nazval jako hysterickou scénu, při které měla Meghan křičet, a dokonce bouchat do stolu.

Meghan údajně požádala pracovníka, aby pro ni něco udělal, a on jí na to smutně odpověděl slovy, že jí nemůže vyjít vstříc, protože pracuje pro někoho jiného. „Je mi opravdu líto, ale nemohu to udělat, protože pracuji pro Kate.“ Tato věta spustila hysterickou scénu Meghan Markle, uvádí portál Vanity Fait.

Zdroje: Daily Express, Daily Mail, Vanity Fair