Meghan Markle se údajně vrací na Instagram. Je to její nový plán, jak vydělat peníze, říkají odborníci

Dnes už bývalá vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle se v současnosti, podle informací několika zahraničních médií, potýká s finančními problémy. Nyní však přišla nová zpráva o tom, že by se Meghan měla vracet na Instagram. Podle odborníků by se z ní mohla stát úspěšná influencerka a tím by si tak mohla vydělat miliónové částky, píše web Daily Mail.

Na Instagramu se totiž náhle objevil profil nazvaný @meghan. Jeho profilovou fotku tvoří kytice růžových pivoněk, což jsou údajně Meghaniny oblíbené květiny. Žádné příspěvky na něm však nenajdete, zato ho ale sleduje už přes sto tisíc lidí. Mezi nimi i aktivistka Mandana Dayani, která do loňského prosince působila jako prezidentka mediální a filantropické společnosti Archewell, která patří Meghan a Harrymu.

Zdroje blízké padlé vévodkyni potvrzují, že se skutečně jedná o Meghanin účet. „Ano, to je ona. Oznámení očekávejte velmi brzy. Vrací se,“ cituje zdroj deník Daily Mail. O jejím návratu mluví i celý Hollywood. Podle jiného zdroje se Meghan nikdy netajila tím, že by se na oblíbenou sociální síť ráda vrátila. Když byla členem královské rodiny, svůj původní profil, který sledovalo více než 3 milióny uživatelů, musela zrušit.

Spolu se svým manželem Harrym tak založili společný profil s názvem @sussexroyal, který sledovalo přes 9 miliónů lidí. I ten byl ale později deaktivován, konkrétně v roce 2020, a to z důvodu jejich odchodu z královské rodiny. Odborníci tvrdí, že její návrat na Instagram není zas tolik překvapující. Je známo, že díky němu se dají vydělávat velmi pěkné peníze, což by se rodině prince Harryho mohlo dost hodit.

Zdroje: Daily Mail