Meghan Markle byla spatřena bez zásnubního prstenu. Tento akt podporuje zvěsti o rozchodu s princem Harrym

Není to tak dávno, co se na Instagramu objevila fotka Meghan radující se ze společnosti svých přátel na oslavě narozenin. Všímaví fanoušci postřehli, že její prsteníček nezdobí krásný diamantový zásnubní prsten. To se údajně příliš nelíbí princi Harrymu, který se cítí být touto situací dotčený.

Vévodkyně ze Sussexu si přitom prsten jednoduše sundala, aby jej nechala opravit v klenotnictví. Zdá se však, že to nekonzultovala se svým manželem. Harry je totiž dost znepokojený a nerozumí tomu, proč její zásnubní prsten nebyl dočasně nahrazen jiným šperkem.

„Meghan chodí ven bez zásnubního prstenu a přiživuje zvěsti o tom, že má s Harrym problémy v manželství, z čehož je Harry naprosto zmatený“, prozradily tajné zdroje webu The Mirror.

Meghan si zásnubní prsten v hodnotě v přepočtu skoro 5 milionů korun nesundala poprvé. Zásnubní a snubní prstýnek údajně neměla ani během prvního těhotenství s princem Archiem, protože trpěla na otoky. Nakonec se ukázalo, že sadu šperků královské rodiny nechali v klenotnictví předělat, jak se psalo v magazínu Hello.

V poslední době se čím dál více šíří zvěsti o možné manželské krizi. Fámy o tom, že pětileté manželství Meghan a Harryho se chýlí ke konci se rozšířily poté, co Harry vydal svou knihu pamětí Spare (Náhradník). Pokračovaly dále, když spatřili Harryho, jak se vydává sám na cestu do Afriky. Na druhou stranu Meghan se prý nechtěla účastnit propagace jeho knihy, protože byla velmi rozrušená a znepokojená obviněními, která se v románu objevily.

Každopádně dvojice všechny tyto fámy popřela a oba trvají na tom, že jejich manželství má pevné základy a jsou připraveni čelit všem překážkám a společně je zdolat. To nic nemění na tom, že Meghan a Harry zůstávají v hledáčku médií i nadále.

Zdroje: The Mirror, Hello Magazine, Instagram