Meghan Markle a princ Harry se poprvé pochlubili fotkou dcery Lilibet na rozkošné vánoční fotografii

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázali svou holčičku na rozkošné vánoční fotografii. Na slavnostním snímku je vidět kromě prince Harryho a syna Archieho i Meghan Markle, jak zvedá do vzduchu chichotající se Lilibet, píše deník The Sun.


Manželé otevřeně hovořili o tom, že chtějí dvě děti, a nyní prozradili, že narození Lili před šesti měsíci je učinilo kompletní rodinou. Přáníčko bylo zveřejněno se sladkým vzkazem: „Letos, v roce 2021, jsme na světě přivítali naši dceru Lilibet. Archie z nás udělal ‚mámu‘ a ‚tátu‘ a Lili z nás udělala rodinu.“

Na rozkošném snímku se naplno projevily zrzavé vlasy malého Archieho, který je zjevně po tatínkovi. Dcera Lilibet se zase směje na rodiče. Její jméno je dojemnou poklonou její prababičce královně, kterou rodina láskyplně oslovovala touto přezdívkou.

Snímek z vánočního přání je prvním pohledem na malou Lilibet, který se světu naskytl poté, co Meghan a Harry začátkem roku přivítali malou Lilibet na svět. Lilibet je jedenáctým královniným pravnoučetem, připojila se tak ke svému staršímu bratrovi Archiemu, kterému jsou dva roky, a k potomkům prince Williama a Kate Middleton, Georgovi, Charlotte a Louisovi.

Zdroj: The Sun