Megan Fox rozpoutala domněnky o rozchodu s Machine Gun Kellym

Vypadá to na rozchod. Meghan Fox a zpěvák Machine Gun Kelly, kteří tvořili pár od roku 2020 a dokonce plánovali i svatbu, vypouští náznaky o rozpadu jejich vztahu, píše web People.

Herečka a zpěvák se seznámili při natáčení filmu Po stopách vraha v roce 2020 a krátce na to veřejně oznámili svůj vztah. Megan a Machine Gun Kelly byli jedním z nejznámějších párů showbyznysu, a to převážně pro jejich oblékání a vystupování na veřejnosti. Pár působil rozruch, kdekoliv se objevil, a rozhodně se nikdy neostýchali ukázat svou vzájemnou lásku jednoho k druhému.

Svůj více než roční vztah utvrdili v roce 2022, kdy zpěvák požádal Megan o ruku. Herečka dostala dokonce dva prsteny – velký diamantový prsten a jeden se smaragdem. Své zasnoubení oznámili prostřednictvím videí a fotografií, zveřejněných na jejich instagramových účtech.

Minulý víkend byli spolu bok po boku na předávání cen Grammy, kde byl zpěvák nominován za nejlepší rockové album. Naposledy spolu byli viděni na Super Bowl party, kde se od sebe dvojice téměř nehnula. Krátce po party se však něco zvrtlo a rozšířily se zvěsti o rozchodu.

12. února Megan sdílela na svém Instagramu selfie v zrcadle a zároveň v popisku citovala rýpavou větu z písničky od Beyoncé. Tento příspěvek přiměl fanoušky uvažovat o rozchodu mezi herečkou a zpěvákem. Nakonec Megan smazala všechny společné fotografie a poté i celý svůj instagramový profil. Zda za tím stojí nevěra či něco jiného, se zatím ani jeden nesvěřil. Jelikož však nikdy ani jeden z nich nelpěli na svém soukromí, brzy se jistě o celé situaci rozpovídají.

Zdroj: people.com, eonline.com