Megan Fox na večírku chyběl snubní prsten i Machine Gun Kelly

Megan Fox se zúčastnila večírku po předávání Oscarů 2023 od Vanity Fair, kde se předvedla v odvážných šatech a rudých vlasech. Herečce však chyběla jedna důležitá ozdoba, a to zásnubní prsten od Machine Gun Kellyho, píše magazín E! News.

Když se ohlédneme za všemi módními momenty, které si o víkendu předávání Oscarů zaslouží pozornost, Megan Fox si rozhodně zaslouží uznání za svůj vzhled na výroční afterparty. Při účasti na večírku v kalifornském Beverly Hills však herečka neměla na ruce zásnubní prsten. Ve skutečnosti na akci chyběl i její snoubenec Machine Gun Kelly.

Nepomůže to ani zvěstem o rozchodu dvojice, které se minulý měsíc objevily částečně kvůli jejich chování na sociálních sítích, kdy konkrétně Megan ve svém příspěvku na Instagramu lehce naznačila rozchod, píše magazín People. „Je cítit ta neupřímnost,“ napsala Megan v záhadném příspěvku na Instagramu. „Je to cítit z celého tvého dechu. O všem jsme psali již v tomto článku.

Spekulace o rozchodu pak ještě přiživila tím, že ze své sítě vymazala všechny fotky včetně těch s Machine Gun Kellym. Když se však objevily zvěsti o nevěře, Megan rychle uvedla věci na pravou míru. „V tomto vztahu nebyla žádná zmínka o třetí straně jakéhokoli druhu,“ napsala na Instagram.

Zdroj: E! News, People