Megan Fox byla nařčena, že nutí svého syna nosit dívčí šaty

Herečka Megan Fox, jejímž partnerem byl známý herec ze seriálu Beverly Hills 90210 Brian Green, byla obviněna z týrání svého syna. To si ale nenechala líbit a zastal se jí i otec synů Brian, se kterým se rozešla.

Megan Fox má s Brianem Greenem dohromady tři syny. V roce 2015 ale podala žádost o rozvod. Jejich komunikace je na bodu mrazu. Stále se neumí dohodnout na péči o syny.

Jejich rozchod byl zdlouhavý, Brian byl po mozkové příhodě několik měsíců mimo dění, nevnímal vůbec nic. I když se ještě snažili manželství zachránit a v té době si pořídili třetí dítě, manželství se přesto rozpadlo.

Do Megan Fox se momentálně pustil režisér hudebních klipů, bývalý kandidát do kongresu Robby Starbuck. Ten Megan veřejně obvinil, že týrá své syny tím, že je nutí nosit dívčí šaty a tím jim způsobuje psychické trauma. Deník USA Today informuje, že tady se na stranu Megan postavil i Brian, ačkoli spolu vůbec nekomunikují a nerozešli se v dobrém.

Robby Starbuck své tvrzení podložil důkazem, a tím je fotografie dětí a její matky Megan. Zde je vidět, že jeden ze synů má dívčí šaty.

Reakce Megan na sebe nenechala dlouho čekat: „Byla jsem mnohokrát upálena na hranici nejistými, narcistickými, impotentními malými muži, jako jste vy, a přesto jsem stále tady. Zahráváte si se špatnou čarodějnicí. Zneužíváním genderové identity mého dítěte k získání pozornosti ve své politické kampani jste se dostal na špatnou stranu vesmíru.“ uvedla na svém Instagramu.

To, že syn Noah chodí oděn do dívčích šatů, se zakládá na pravdě. Megan se ale hájí, že toto chtěl sám Noah. Ona mu rozhodně nevnucovala, aby se oblékal jako dívka. Vzhledem k tomu, že stále probíhá soud o péči o děti, má Megan obavy, aby toto nařčení nemělo dopad na výsledek.

Zdroj: USA today, Instagram, Facebook